O DROGACH WIEDZIEĆ WIĘCEJ...

Lehmann+Partner POLSKA Sp. z o.o.

Lehmann+Parter POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie (woj. wielkopolskie) powstała w 2001r. Jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży pomiarów drogowych. Realizuje projekty na terenie całej Polski. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży owocuje realizacją usług na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów i usług to jedne z największych priorytetów firmy. Więcej »

 

 

W dniach 25 – 27 marca 2020r. odbędzie się kolejna edycja warsztatów dla zarządców drogowych w Wielkopolskim Centrum Konferencyjnym „ATUT” w Licheniu Starym k. Konina.

Tytuł tegorocznego spotkania „ABC zarządzania drogami i zielenią”. W programie między innymi praktyczne szkolenie z obsługi programów GIS wspomagających pracę zarządcy drogi, zajęcia terenowe w zakresie utrzymania zieleni, konsultacje ze specjalistami oraz wykłady zaproszonych gości.

 

Po więcej aktualności zapraszamy na nasz fanpage na Facebooka.

Pragniemy poinformować o zmianach w strukturach naszej firmy, jakie miały miejsce na przestrzeni ostatnich tygodni. Firma Lehmann+Partner opuściła grupę Vectra i stała się częścią grupy GINGER.

Zrealizowaliśmy kompleksową usługę dla Gminy Zgorzelec, która informuje o tym w artykule na swojej stronie.